Srpen 2012

31.8. 2012

31. srpna 2012 v 10:08
Dobrééé ráno :)

6-original_large

30.8. 2012

30. srpna 2012 v 14:29 zápisníček
Wooow to je híííc :) ale je krásně :)

Tumblr_m9hixame4y1r0mawxo1_500_large

Dnes do mě nidko nehučí, v pohodičce jsem se nasnídala, byli jsme pouštět draka xD a na večer plánujeme kola. Jídelníček se mi zatím líbí pokud to nepo... do večera, protože máme jít na večeři k přítelvě babičce a mimo to že kuřecí křidýlka moc nemusím budou smažená a to fakt nehrozí. Nic smaženého jsem snad od začátku "hubnutí" neměla a nechybí mi to.

551774_341851329237401_1204433648_n_large

Teď jdu dát druhý pokus cukrové pastě, která se mi naposledy nepovedla a pak zas s mýšlet něco do školy → Do It Yorself


Jídelníček jeeeště...málem bych zapomněla

Snídaně: Skoro celý nízkotučný tvaroh, maliny, med
Svačina: pár kuliček hroznového vína (ze zahrádky)
Oběd: ředkvičková vaječnice ze 2 vajíček + 1pl. chleba

Jak to se mnou je

29. srpna 2012 v 10:58 zápisníček
Tak včerejší detox nevyšel, néé že bych to nějak podělala, ale necítila jsem se na to, už ráno jsem byla taková...Potřebovala jsem dobít energii. Ale snědla jsem okolo 1000kcal celkem, což je míň než obvykle...Takže pokračuju pomalým ubíráním. Dnes např. bez pečiva!


Snídaně: bílý jogurt 0,1% tuku, nektarinka, lžička medu
Svačina: nic (pozdní nsídaně)
Oběd: malá miska brambory + tvaroh + pažitka + 1vajíčko na kapičce oliváče
Svačina: rajče, pár kousanců do hrušky
Večeře: vajíčko, šunka, sýr, tenký krajíc chleba


Tekutiny: 1l vody, 0,5l vody s citronem, calipo

Edit (13:35): Táák jsem se pěkně oblékla do mojeho nového cvičícího úúúboru, že si dám po dlouhé době pořádně do těla a ? Telefooon, musím mizet. Škoda dlouho se mi tak nechtělo do cvičení :( Třeba večer :)

Edit(17:25): Tak jsem doma aspoň sjem si koupila džíny (černé) jsou mi hodně těsné ale to je motivace!!! Teď letím do sprchy a pak jdem na badminton a pouštět draka (obr draka :) )

Edit (22:10): Nebaví mě to tu, večeře mi opět zkazila celý můj jídelní plán. Od rána po mě pořád někdo štěká co jsem udělala a neudělala, a když už něco udělám tak si vždycky na tom najdou něco za co by mě zdrbali. Celý den mi tu někdo straší, proboha proč jediný počítač v domě je u mě v pokoji?!
Teď když jsem se konečně dostala sama k počítači, že využiju času než přijde mamča z práce a zacvičím si..Hmm bylo to fajn do té doby než jsem dostala zdrba od sestřičky, že nemůže spát. Mám ji ráda, ale už toho mám dost. Bydlela pár let u přítele teď si opravují barák (který mimochodem mohl být klidně můj) a teď se nastěhuje k nám a moje soukromí je pryč.

NESNÁÁÁŠÍM KDYŽ MĚ NĚKDO VYRUŠÍ OD CVIČENÍÍ..

A néé nejsem histerka, nebo možná trochu jo, ale vy jste jediné kterým se mlžu vyřvat ze všeho!

Jdu si aspoň zaposilovat když už jsem v tom...

Alééé zvládla jsem 20min Body Revolutionu :) můj 1. workout. Pokud zítra budu mít možnost a dicvičím ho + dvojku tak to beru za splněné ;-)

Už je mi lííp ;-)

Zoufalost?

28. srpna 2012 v 0:48 zápisníček
Nemůžu spáát :( Chtěla jsem dnes napsat článek, ale pak mě vyrušila ségra, tak jsem to tu zase vypla. Holky pomoc! :( Váha se nehne,. Teda hne až moc...Ale pořád nahoru dolů a to ani nemám zas tak rozdílné dny co se týče jídla a sportu. Prostě se mě pořád drží odporná šedesátka a to už jsem byla v dubnu tak blízko (54kg)...Potřebuju dát těch 10 dolů. Tak moc jsem si přála zvládnout to do konce prázdnin.. :( Ale nevyšlo to. Hrozně mě to užírá.. Vím, že už do začátku šk. roku neshodím ani polovinu. A ani to nechci, Nestálo by to za to ale věřím, že bych to mohla dokázat do svých narozenin /říjen/. Nevím jak začít. Zítra detox.. Ozvu se. Budu ráda za každý názor a rady!

21.8. 2012

21. srpna 2012 v 15:25 zápisníček
Po pár dnech zpět... No jo ani se neozvu, že odjíždím jsem hrozná :)

Byla jsem přes víkend v těch Jeseníkách. Bylo fajn, mám spoustu fotek, jestli budete chtít, něco sem hodím.
Bydleli jsme v takovém příjemném penzionu. Hned první den jsme si udělali výlet do Jeseníku a večer jsem padla do postele a vzbudila se až na snídani. Jedla jsem si, jak jsem chtěla, takový udržovák. Ráno vajíčka, večer kuřecí a přes den co se dalo. Z domu jsem měla spoustu domácí zeleninky, tak žádná hrůza :)V neděli jsme si vyšli na Praděd. No bylo pěkné horko, Když jsme dorazili, odměnili jsme se pohárem bez šlehačky :D Potom jsme si koupili vínečko, vzali vodnici a proseděli večer v altánku. Měli jsme s sebou kola a badminton, což jsme stihli využít také. Poslední den jsme si ještě zahráli, vyrazili na kolách a nakonec zajeli autem do Zlatých hor ke Zlatým mlýnům. Odtud už domů, Cestou jsme ještě nakoupili nějaké drobnosti a jídlo :)

Já jsem si koupila konečně nový make-up a zebrovaný šanon do školy. Doma mě čekal dárek od maminky růžová sportovní podprsenka a nová várka fima (zaúkolovala jsem ségru aby mi moje výrobky upekla, než přijedu)

...melounky budou na afroháčku a zmrzlinky jako pecky do uší :)


Teď si jdu ještě chvíli odpočinout, hrozně mě bolí zadek při chůzi (ach ten Praděd) :D
a potom si půjdu dělat na můj krásný nový svítivě růžový batoh a pouzdro zebrované úchytky na zip z fima, ať mi to ladí k tomu šanonu. Taky jsem uvažovala že si tím vyzdobím sluchátka :) Nenapadá vás nic? Uvažuju nad něčím růžovým.

16.8. 2012

16. srpna 2012 v 11:54 zápisníček
Wooow to je dneska krásně. Už jsem se bála, že tady u nás bude pořát jen zataženo :)
..no právě jsem si udělala cukrovou pastu, tak jsem zvedava jestli to bude fungovat, jen jsem nějak zapomněla, že jsem se včera holila, tak nevím, co si chci jako trhat :) ...nooo asi risknu ty ruce, snad to přežiju :D

Dnešní ráno bylo zvláštní. Hrozně brzo mě vzbudil zvonek. Babička měla návštěvu od vedle xD Sousedka, už je to stará paní a podle mě ani nevěděla, že je teprve tolik hodin. No tak, jsem se převalovala asi hodinu a měla hrozný hlad. Pak jsme usoudila, že vstávat před sedmou je na mě moc brzo, tak jsem se snažila usnout ale už jsem toho moc nenaspala. Vzbudila jsem se s ještě větším hladem. Vytahovala jsem si tvaroh a na to mamka na mě: "Měla by sis sníst ty párky, co jsem ti koupila." No tak jsem poslušně dva snědla, třetí dostal pejsek :) A Nějak jsem to přepískla, dala jsem si ještě jednu housku s medem. Není to taková nálož já vím, ale tvaroh by byl lepší :)

A potom? Potom jsem padla zpátky do peřin a spala až do 11ti :)

Tak já jdu na ty ruce :) Držte palce!

Snídaně: 2 párky, krajíc tenký chleba, houska s medem
Svačina: nic
Oběd: ovocný salát (broskev, nektarinka, kus melounu)
Svačina: mistička mrkvového salátu

14.8. 2012

14. srpna 2012 v 13:43 zápisníček
Holky to tak letí.. :( Za chvíli škola...Mám k tomu úplný odpor, jen si na to vzpomenu. Ale je fakt, že většinou těsně před začátkem začnu mít trochu lepší pocit a docela se i těšívám. Uvidíme. Každopádně chce si to nějak zpříjemnit. Chtělo by to nějakou aktivitu tam, ať mám motivaci. Nakoupím si nějaké skvělé písátka, chci si vyrobit pouzdro (OMG) joo a mám nový batoh :) A taky si představuju, že budu mít hromadu nového oblečení, což mě (asi jako každou holku) baví chodit v novém.To ovšem nezvládám finančně. Mamka mi dá na školní potřeby, koupí mi kalhoty, možná boty a tím to končí. Nechci říct, že je to málo. Na naše poměry opravdu ne, ale když já si na ty hadry potrpííím no. :( Hlavně, že se mi doma válejí úúúplně nové značkové džíny, stály něco přes dva tisíce. Jsou nádherné a kvalitní, vždycky jsem takové chtěla. Kde je háček? VELIKOST XS!! No jo to pak člověk obrečí když to vybaluje z balíku. Nevíte náhodou o někom kdo by mi byl ochotný za ně dát aspoň půlku? Jsou ještě z visačkoou :´-(

slaďoučká müsli snídaně

12. srpna 2012 v 10:55 recepty
No asi vám nepředstavím nic nového, určitě spousta z vás kobinaci: müsli, ovoce, mléčný výrobek zná. Ale aspoň vám ukážu, jak mě to nejvíc chutná a možná i proto, že si müsli dělám sama.


Potřebujeme:

ovesné vločky
med (zkoušela jsem i pampeliškový)
rozinky (nebo jakékoli suš. ovoce)
mandle ( i jiné oříšky)
skořice

Na suché pánvi opražíme vločky, přidáme rozinky, a med na oslazení. Přidáme mandle a trochu skořice. Vypneme sporák ale stále mícháme, dokud müsli trochu nevychládne. Jinak se nám slepí.


Takové müsli potom vsypu do misky, přidám vrstvu ovoce (domáví hroznové víno - bylo skvělé) a nakonec navrstvím tvaroh, který můžeme ale nemusíme dochutit (medem, skořicí, medem a skořicí, citronovou kůrou, apod)


Fotku bohužel nemám, a to už si na této snídani pochutnávám 3 dny (dnes už jsem musela změnit). Takže jen nějaká ilustrační z netu. Později snad dodám.


8.8. 2012

8. srpna 2012 v 20:27 zápisníček
Dneska mám hloupý jídelák. Včera jsem šla ěpát až kolem druhé. Vzbudila jsem se asi v osm. Pak jsme šli na houby..teda jeli na kole..Pár kilásku a potom pěšky do kopce. Vrátili jsme se kolem druhé. Žádnou svačinu jsem si nevzala, doma jsem se nadlábla toho co bylo, protože něco si uvařit..To bych asi umřela hlady. Pak jsem pokračovala ve spánku a vzbudila se s hroznou chutí na sladké takže proto taková svačinka..No a z výčitek jsem už pak chroupala jen kedluben a dnes už to vydržím.... SNAD!!!

Snídaně: 1/2 velké tm. bulky s medem, dobrá máma jahodová
Svačina: 2 mini mrkvičky
Oběd: hrachová polévka, 3 palačinky
Svačina: musli tyčinka
Večeře: kedluben

yoga-body: inspirefitness: Or you will stare at the fridge wishing some cake would appear Or you’d bake a healthy cake

jídelníček 7.8. 2012

7. srpna 2012 v 16:59 zápisníček
Po nějaké době jídelníček :) ..dneska to jde :)

Snídaně: 1pl. tm. pečiva, 1/6 tav. sýra (prostě jsem se nemohla dočkat snídaně xD )
Ovesná kaše, med, granko
Svačina: NIC
Oběd: 1 a půl kousku kuřecích prsou, 1 větší brambora, nezahuštěný špenát
Svačina: rajče, nízkot. jogurt
Večeře: vaječnice s houbami, 1 pl. tm chleba, červená řepa

Holky potřebuju zase vaši pomoc. Nevíte náhodou někde u vás o nějakém obchůdku nebo tak, kde by se daly prodávat ty moej slavné šperky? Nemusí to být čistě obchod. Mně možná teď klapne prodej v našem kadeřnictví. Známá mi to domlouvá. Prostě tam nenápadně bude stát stojánek s mými náušnicemi :) Doufám, že to klapne. Kdyby vás něco napadlo a oněčem jste věděly, zkuste se mi poptat a nebo dejte kontakt :) Díky