Květen 2012

31.5. 2012

31. května 2012 v 20:56 zápisníček
Dnes jen na rychlo, je pozdě a já si chci ještě zacvičit :) Jídelníček tak normálka. Já vím, že dost sacharidů. Ta krupice nebyla plánovaná, měla byt plnohodnotná večeře, ale když babička ji udělala a jak pořád FatLady závidím, tak jsem si malý talířek nemohla odpustit. Myslím, že jsem to už strávila a teď zkusím něco vycvičit :) Poslední jídlo bylo před pátou takže pohoda. Pak jsem totiž usnula a vzbudila se až kolem sedmé a to už jsem jíst nechtěla :)

Jinak se snažím tak nějak hábat pořád i když není čas, třeba se učím ve stoje pochoduju a tak xD Zítra nemám ve škole oběd takže to vidím na jablko a ža příjdu domů tak doma bude koprovka a já si ji snad bez výčitek dám, na sobotu mamka plánuje moje oblíbené špagetky och, to víte že si dám..Už jsem s mířená s tím, že své cílové váhy nedosáhnu tak brzo jak jsem myslela. Teď když už není kam spěchat...Né nevzdávámt o to nikdy, půjdu si za svým snem dokud ho nedosáhnu. Ale nebudu si všechno tolik odpírat. Už jsem si toho dost vyzkoušela a nemám natolik silnou vůli, jíst jako některé z vás a stejně se po tom necítím nijak dobře. Mimochodééém ať udělám chutě, těm které silně odolávají :) Na neděli mamka plánuje rajskou a já uvažuju o tom že si dám 1 až 2 knedlíčky :) To už snad ani nevím jak chutná:)

Snídaně: 2 tm. chleby s medem pokus pořádně se zasytit+odměna za včerejší hlad, který jsem překonala xD
Svačina: nic
Oběd: 2 br. knedlíky, špenát, 1ks tvarožníku
Svačina: 1/3 odt. tvarohu, 1/2 banánu, meruňka, 5g dobré vlákniny
..za chvíli na to malý talířek krupice se skořicí, mini lžičkou hnědého cukru
Večeře: nic

Pohyb: 25min Bootcamp calorie burncvičení s černochem xD, 5min břicho

Edit: Jsem na sebe pyšná, že jsem vydržela už nejíst a zvládla swi zacvičit i když už bylo pozdě. Cítím se líp, snad na váze v pátek nebude víc jak minulý týden :(

30.5. 2012

30. května 2012 v 19:25 zápisníček

Ahojky, jsem tu jen na skok. Musím se učit.
Ve škole se mi dnes nějak dařilo a já dostala naději, že můžu mít o stupeň lepší známku ze 2 předmětů, takže se snažím. Dneska moc nemám čas na cvičení a myslím, že mi jeden den volna prospěje, protože včera už jsem na ty nohy fakt nemohla..Dnes ráno do školy jsem se sotva plazila, teď je to lepší, musím jim dát relax. Půjdu se teď ještě projít a pak už to zabalím. Jsem unavená a už i hladová..Snažila jsem se dneska po skromnu když necvičím. Jídelníček ale nepřidám, už pořádně nevím co jsem měla. Víc mini porcí a kdy se mi zachtělo. Už se hrozně těším na snídani. Naši před chvílí večeřeli a já měla takové chutě..Musela jsem odejít xD

29.5. 2012

29. května 2012 v 8:02 zápisníček
Dobré ráno, už se pomalu chystám na autobus (rovnátka), dnešní snídaně byla docela komická. Slíbila jsem si, že když si aspoň chvíli zacvičím můžu si dát tu vánočku s nutellou. No tak to vyšlo. Stejně jsem si uřezala tenoučký plátek a nutellou to jen tak lízla :) tak že to doplním cottagem...Že by na sladko? Pokus s lesním ovocem nevyšel. Vyjedla jsem jen to ovoce a cottage se sotva dotkla.. Prostě mi to nějak nejede. Tak jsem se nakonec dojedla tím rohlíkem... Dnes má ta snídaně asi 300kcal, ale myslím že to nevadí. Budu cvičit ještě. Navíc kdoví jestli vůbec budu moct normálně jíst, protože mi má zubařka něco dělat xD Mluvila něco o podlepení, nevím o co jde :) Tak uvidíme.
Mějte se, potom se zase ozvu.

17min cvičení s černochem xD , 8 min posilko břicha
Snídaně: tenoučký plátek vánočky s nutellou,lžička cottage, trochu mražených malin, 1/2 soj. rohlíku, lžička džemu
Hóódně chůze
Svačina: syrovátkový tyčinka karamelová
Oběd: 1 větší brambora, kuřecí kousky na kapce oliv. oleje, hlávkový salát, rajče
Svačino-večeře: odtučněný tvaroh, banán, dobrá vláknina+další část tvarohu s jahodama, tmavá slunečnicová houska
13min cvičení s černochem
5min rotační disk


Edit (18:16): co jééé dneska...lJá na sladkém ujíždím pořád, ale dneska to je konec. Ta odpolední svačina...probudila jsem se hrozně hladová, měla jsem chuť se přejíst a taky jsem se málem přejedla, naštěstí docela zdravých věcí. Naštěstí jsem skončila s jídlem už v 17 hodin jinak by to byla katastrofa...Pak jsem šla cvičit, ale šíleně mě rozbolela noha, snad to přejde a ještě to do večera doženu.

28.5. 2012

28. května 2012 v 21:43 zápisníček
Dobrý večer přeju :)

Nooo tak, co říct k dnešku...Škola nic moc. Jela jsem sice až na druhou, ale psali jsme písemku z literatury, já se na to opravdu ani nekloukla, jen co jsem stihla načmárat pár taháků, které se vůbec nedaly použít. No ale kupodivu jsem tam něco napsala..Známku už mi to ani nzlepší ani nezkazí, takže jsem v poho..Ve čtvrtek píšem další (velkou)..Myslím, že to zase nechám náhodě, mám tam rezervu.

A co jídlo? Chovám se jakobych nevěděla, jak jíst, ale je mi fajn :) a už mám pěkný hládek. Těším se na snídani. Jídelníček ani nebudu přidávat..Obyčejný udržovák. Prostě to bylo dnes nějak náročné ta škola pořád někam chodit. Ze schodů do schodů, nuda, vyčerpávající. Břicho hladovalo....A nedivím se mu. Ráno naivně malá snídaně, na svačinu jen jogurt...Na oběd jsem se jen porýpala v čočce, prostě jsem z ní měla nějak strach, chleba a žloutek jsem taky vynechala. Ty kalorie mě úplně odradily, já vím, že jsem hloupá, kdy jindy jím blbosti a kalorie nepočítám a zdravá čočka mě tak vykolejí. Musím s tím něco dělat. No a tím pádem jsem pak trošku přetáhla odpolední svačinu, večeřet už jsem nechtěla, ale dělali jsme venku vaječnici, tak jsem si nemohla nechat ujít. Dala jsem si asi 2 pol. lžíce (okolo 1 vejce + 1/2 krajíčku chleba...No a to bylo asi v šest takže mám na trávení čas..Spát ještě nejdu..Přesto, že to dneska nebylo dokonalé tak jsem si pořádně užila cvičení..Plná energie a s chutí...Myslím, že s takovou člověk spálí klidně 2x tolik, než když cvičí bez energie, utahaný odpočítává minuty do konce a neužije si to...No zmákla jsem dnes 25min Bootcamp calorie burn, 8 min posilko břicha a Jillian. Klidně bych pokračovala, ale bojím se že zítra zase nebudu moct chodit.


Jinak jsem zjistila, že mám zítra rovnátka takže nejdu do školy (btw zbytečně jsem se učila - alle ono se to v té hlavě neztratí). Jsem ráda, protože dny kdy nejsem ve škole bývají vydařené. Nechci to zařeknout :)

Mamka koupila čerstvou voňavoučkou vánočku a k tomu mi dala takovou tu malou vaničku nutelly. Prej jsem to tak měla jako malá ráda a celou nutellu mi nekoupila, když hubnu xD No tak jsem si řekla, že když si ráno před odchodem zacvičím tak si dám plátek nebo půl vánočky a půlku té nutelky :) Ale jedině za odměnu.

Pomalu se blíží konec měsíce nebo tedy začátek nového a já pořád uvažuju jestli jít do toho 28denního programu (Zhubněte jednou pro vždy) nebo ne... Jsem z toho zmatená, nevím jestli na to mám..Navíc nenávídím fazolové lusky :D a tak celkově, že bych z té stravy byla nadšená..celý týden stejná snídaně..No nwm..
Co myslíte..? Máte jiný nápad?

Mimochodem, začínám být spokojenější se svýma nožkama... Akorát ta vnitřní stehna a bude to fajn..(Nepotřebuju být vyhublá, jen nechci být moc při tělě) Ale čím dál víc mě trápí břicho. Jak se ho zbavit, břicho a boky...Nejspíš je zrada v tom mém stravování..No co už vidím to už na spršku a relax..Nebudu to cvičení pokoušet.

27.5. 2012

27. května 2012 v 8:24 zápisníček
Tak se ozývám. Dávám se zase dohromady. Za chvíli jedu s mamkou k tetě na oběd. K tetě, ke které jezdíme jen párkrát za rok. K tetě, která nás vždycky hostí několika chody, zákusky, dobrotami. Dnešek jsem začala pěkně a chci dnes přidat jídelníček ať je v něm co chce... To mě snad donutí neujídat od každého. Držte palce ať to nějak výjde.


25min Boot camp calories workout
Snídaně: 2 jablka, skořice, lněná semínka, vlašský ořech
Svačina: pár sušených švestek
15 min jenny, 7 min posil. břicha

Edit: no tak to teda nedopadlo dobře..Ale mohlo ještě hůř odjela jsem naštěstí dřív, jinak by to bylo ještě mnohem horší. Prostě lepší by bylo kdybych tam vůbec nejela. Ale nemůžu se vzdávat veškerého života, rodiny...kvůli tomu že se pokouším hubnout. Tak moc se mi toho kapra chtělo oloupat od té strouhanky, ale to na návštěvě moc slušné není co? Ale popravdě musím říct, že bycha ni víc nesnědla. Úplně se mi zvedall žaludek. To samžené jídlo mi opravdu nechybí. Kdyby to tak bylo i se sladkostma tak jsem jako proutek.
Noo a když jen kvůli vám teta peče navíc zákusek, o kterém ví, že ho miluju, dá se odmítnout? Ještě když kolem toho jsou ty kecy.. Jídelníček jen tak ze srandy abyste neřekly, že na to nemám..Celou dobu jsem se tam prolívala vodou, apsoň pro malé uklidnění..Pořád jsem postávala jako hloupá, jen abych aspoň trošku spalovala.

chůze do kopce s taškama xD nepsala bych to sem, ale byla to fakt makačka
Obědo-svačino-večeře: mini kousek smaženého kapra nedalo se tomu vyhnout asi 4ks karamelového řezunenažranec, ale pochutnala jsem si, pár gumových bonbonů, kindervajíčko, točená vanilkovojahodová zmrzka tu jsem bohužel pak vyplivla do záchodu, šlo to samo
15min cvičení s černochem xD

..doufám, že ještě dnes bude pohyb swpooousta pohybu...


Jinak plánuji 28denní program "Zhubněte jednou pro vždy" máte s tím někdo zkušenosti? Myslíte, že nqa to se svou vůlí mám? Mamka to chce držet se mnou takl sjem si řekla že by to mohlo byt realné :)

25.5. 2012

25. května 2012 v 16:29 zápisníček
Ach jooo.. Néé nebudu depčit je pátek. Začíná mi víkend budu si užívat. Ale stejně mě to mrzí. Včera večer jsem dlouho ještě dělala věci do školy, místo abych šla hned spát jsem ještě půl hodiny cvičila, že prostě ráno mě ta váha musí potěšit. Ale? nic! Ještě včera jsem se dívala do zrcadla a divila se, že mám nějaké velké břicho a užší nohy, že dřív to bylo naopak..Všimla jsem si, že mám nohy mnohem lepší. Že už moje břicho není jen špek, ale že už se tvaruje..No a ráno stoupnu na váhu, s klidnou hlavou, že tam musí být míň a...?! Jo bylo tam míň, ale jen o 0,2kg :( smůla no


jídelníček...večer jdeme grilovat tak snad to nebude o moc horší

Snídaně: 1/2 odt. tvarohu, jahody, banán, musli tyčinka
Svačina: nektarinka, ovofit
Oběd: dušená mrkev, brambory, sojová směs*, mandarinka
Svačina: tm. houska, žervé
Večeře: kuřecí prso grilované, zelenina


*byly to smažené rizolety plněné sojovou směsí. Pěkně jsem je vykuchala a vybrala jen tu soju, co si o tom myslite. Bylo to moc tučné?

24.5. 2012

24. května 2012 v 19:03 zápisníček

Nic nového, a dnes jen o malinko lepší než včera... Co vám budu povídat, nechce se mi sem ani dávat jídelníček, protože mi řeknete to samé. Dopředu říkám, že jsem si vědoma toho co je špatně. Sama se divím, po tak velké snídani jak je možné že jsem měla takový hlad. Vím, že mám nezdravý oběd, moc sacharidů a málo bílkovin. Zítra je pátek a já se vážím. Tento týden byl pro mě náročný, jedla jsem blbě, ale cvičím a myslím, že jsem nepřibrala. Konečně mám zítra běd ve škole tak už nebude žádný zkrat, žádné sladké pečivo. Konečně mám nakoupené zdravé jídlo, které mám ráda, takže zítřek by měl být krásný..Uvidíme :)
Jinak objevila jsem skvělé cvičení tady je odkaz..Všem doporučuju. Nemůžu si pomoct ale cvičení, které vede chlap mě vždycky baví víc xD Náhoda?
A dokonce jsem zvládla zase 10min posilovat. Dala jsem si zabrat, zvláštní pocit když vidíte ty kapky potu na břiše a doufáte, že už se váha pohne dolů. No nic teď se musím jít učit, tak tady máte jídelníček ať máte zase co kritizovat. Ale popravdě...Už jsem zase hezky prázdná a aspoň jsem to cvičení neflákala a měla dost síly. Ráda bych si dala večer ještě Jillian nebo znovu to co odpoledne, popřípadě aspoň rotačák :)

strečink, 5min kardio
Snídaně: 2 tm. chleby, rostlinný tuk, povidla, activia krémová
Svačina: jablko
Oběd: 3 ks pečiva
Svačina: nic
30 min Bootcamp Calorie Burn, 10 min posil. břicho
Večeře: 1 bílek, mistička domácí kys. zelí

23.5. 2012

23. května 2012 v 16:32 zápisníček
Ahoj holky, doufám, že se vám daří líp než mě. Mám zas nějakou podrážděnou náladu, pořád mě bolí ta ruka, od rána mě pobolívá hlava a necítím se vůbec dobře. Jídelníček mám příšerný a hrozně nepravidelný. Ta svačina je hloupá já vím, jenomže k mé smůle jsem ráno narychlo hodila do batohu jogurt a nepraskl mi? No takže jsem pěkně rozzuřená vyčistila špinavé učebnice a pak když jsem si uvědomila, že jsem bez svačiny a vlastně nemám ani oběd, tak jsem šla do obchodu. No s takovolu náladou jsem ráda, že zůstalo jen u toho. Nakonec jsem školu nějak přežila, neměla jsem doma ani hlad šla jsem si lehnout teď jsem si dala něco jako svačino-večeři a myslím, že už jíst nebudu. Měla bych si jít zacvičit dokud mám trochu energie..Pak mě totiž čeká hromada učení, jak už jsem říkala píšeme celoroční opakování :-!

Ta škola mě prostě ubíjí a hrozně mi to hubnutí kazí...Když sjem doma krásně si to můžu rozvrhnout, jídlo si chystám, ve volných chvílích cvičím. Nic jako rozs*ačkovaný jogurt v batohu se mi nemůže stát. Mám v jídle řád a dobrou náladu! :-/

06:20 30g DV, 60ml mléka, banán, 1/2 hrušky
09:50 Bebe brumík snídaně, tvarohový šáteček
13:50 nanuk kokosový
16:30 zelenina, lžíce cottage, pláteček tm. chleba


22.5. 2012

22. května 2012 v 20:33 zápisníček
Tak se ozývám po náročném dni...

Večer jsem měla menší šok xD Sedla jsem si k počítači s dobrým pocitem, že jsem jídlo zvládla, něco málo zacvičila a dokonce se dopředu učila do školy.. Na FB si píšu s kamarádkou a ta mi jen tak mezi řečí píše, víš že zítra píšem z matiky a fyziky? Moje reakce: OMG? Cože? ..no tak na večer jsem musela ještě dopisovat sešit a šprtit... Nervy trošku pracovaly, protože mám ty známky nahlé, a snažím se udržet si je.. Ještě k tomu jsem se ráno vzbudila se šílenou bolestí ruky..Prostě doteď mě šíleně bolí zápěstí, prsty, dlaň..nevím asi jsem si na ní musela ležet, ale už by to mohlo přestat..Aby toho nebylo málo, tak se do toho přidal můj ucpaný nos, bolest dutin, a taky břicha. Aleee? Ta bolest mě potěšila, cítila jsem svoje svalíky né žaludek :) No tak jsem se nasnídala. Řekla, že si dnes povolím normální udržovák, protože jsem byla úplně vyčerpaná, nervozní a bez energie... Snídani jsem nepřepískla, na svačinu dva kousky tvarohového pečiva to by taky ještě šlo, na oběd jen 1/2 porce těstovinového salátu (jen těstoviny a zelenina), ale pak se to začlo nějak kazit. Skončila jsem ve škole brzo, přítel se nabídl že pro mě dojede. Aspoň někdo si mě rozmazluje :)
Kupovala jsem domů pečivo a koupila si 2 šátečky makový a povidlový s tím, že si dám jeden na snídani a druhým buď zhřeším nebo ho dám mamce..No už v autě jsem se do toho pustila úspěšně jsem ujedla s každého třetinku a přesvědčovala miláčka ať si kousne..Měla jsem ten vnitřní pocit, že se toho musím zbavit. Naštěstí jsem to zvládla až domů a tam se o to postaral taťka. Ovšem po cestě jsme byli na zmrzku, doma mi opět nebylo dobře tak jsem spala..Vzbudila jsem se zase s hloupou náladou akorát na svačinu zbaštila 2 pl. chleba s tav. sýrem a zeleninou a nakonec to završila oplatkem (něco jako fidorka ale od milky)... No asi byste řekly pěkný hnus..Ale od těch 17:30 už nejím, prolívám se vodou, mám za sebou 40 minut cvičení + 10minut drsného posilka břicha po kterém teď sotva sedím, takže odpočívám. Vím že to chce víc abycht o spálila, ale náhodou už pomalu ačínám cítit ten krásný pocit prázdného břicha...Těď si jdu dodělat něco do školy a možná ještě zacvičím...

A teď taková perlička od nás. Mamka přišla z práce a pořád, že by si dala smažák (pořád básní, že chce zhubnout). Že si ho asi udělá. Byly asi tři hodiny říkám jí: -teď? Tak si to nech na zítra na oběd, když už. Víš jak je to nezdravé.
-Tak jo
...a dala si polévku..
Před pár minutama tu byla segra a ja uz slyšela jak se něco smaží, jenomže segra pospíchala do práce tak na mamku zbyly 2 porce hranolek, hromada smaženého sýra. Teď jsem to viděla měla toho plný tác, co máme na chlebíčky...Je mi z toho blbě..! No schválně půjud nenapadně nakouknout kolik toho snědla xD BLÉÉÉ!!

21.5. 2012

21. května 2012 v 16:27 zápisníček
Jééé holky moje...
Musím říct, že jsem si dnešní flákací den užila. Ráno bylo sice nepovedené, ale púak to stálo za to. Chvíli jsem ještě ležela v posteli pak si udělala vééélkou svačinu, no jakobych zaměnila snídani se svačinou. Ta snídaně byla schválně menší, protože jsme měli mít na oběd špagety a určitě bych neodolala asnědla kolik by mi navalili....